Merkezefendi ve çevresine kargo ile hizmet veren firmamız Türkiye' deki fabrikasında üretim ve italat yapmakta olan Adetaş Yapı firması, Merkezefendi güvenlik kamerası sistemleri yerli malı üretime dayalı olması ile, diğer bir çok ithalatçı firmalara nazaran bir adım öndedir. Merkezefendi ve çevresine kargo ile hizmet veren firmamız üretilen tüm ürünler yeri malı belgelerine sahiptir. Merkezefendi güvenlik kamerası sistemleri hastane, üniversite, okul ya da tüm kamu projelerinde istenilmekte olan yerli malı şartlarını karşılayabilen firma, montajcıları ile bayilerine büyük avantajlar sağlamaktadır.Merkezefendi güvenlik kamerası yerli malı belgesine sahip olması sayesinde güvenlik sistemleri projelerinde çıkartılmış olan tüm şartnameler ile tam uyumludur. Merkezefendi ve çevresine kargo ile hizmet veren ve Türkiye' de güvenlik sistemleri ithalatçısı olarak öncü bir firma olan Adetaş Yapı, tamamen Türkiye' de üretim yapmaktadır.

Merkezefendi güvenlik kamerası

Merkezefendi Güvenlik kamerası Sistemleri Hakkında Bilenmesi Gerekenler

Merkezefendi güvenlik kamerası sistemleri en önemli elektronik sistemlerden biridir. Bu sistemlerin en büyük özelliği caydırıcı bir yapıya sahip olması ve iş yeri, ofis, ev, otopark, site, çiftlik ve kamu kuruluşlarında olası tehlikelere karşı, kişilerin durumdan haber olmasını ve bilgilenmesini sağlamaktır. Merkezefendi güvenlik kamerası sistemleri yalnızca güvenlik kamerası olarak kullanılmasının yanı sıra, denetleme amacıyla da kullanılabilmektedir. Bu sayede bulunulan yerde güvenli bir ortamın sağlandığına dair inanç da kuvvetlenmektedir. Merkezefendi güvenlik kamerası kişilerin belirledikleri sürelere göre ya da süresiz olarak 7 gün 24 saat geceli gündüzlü hiç duraklamadan kayıt yapabilme özelliğine sahiptir. Kayıt süreleri, kayıt cihazının içerisinde bulunan HDD ve kameranın üstün çözünürlüğüne bağlıdır. Merkezefendi güvenlik kamerası ile kayıtların yedeğini, cihaza bağlanacak bir USB bellek ile, akıllı cep telefonları, bilgisayar ve tabletlerden internet aracılığı ile almak mümkündür.

Merkezefendi güvenlik kamera sistemleri

Merkezefendi Güvenlik Sistemleri Ürün Kalitesi

Adetaş Yapı firmasına ait bir çok marka bulunmaktadır. Merkezefendi ahd güvenlik kamerası ile DVR kayıt cihazları en üst seviyede cihazlardır. Bu ürünler büyük projeler için ya da üst seviye ürün isteyen müşteriler için üstün kalite ile üretilmiştir. Tüm güvenlik sistemlerinde kablosuz alarm sistemi ile kablolu alarm sistemi mevcuttur. Merkezefendi ahd güvenlik kamerası güvenlik ihlallerini engellemek için kullanılmakta olan CCTV yada diğer kullanımıyla güvenlik kamera sistemleri, hayatın bir parçası haline gelmiştir. Merkezefendi ve çevre bölgelerine kargo bedava olarak hizmet veren firmamız özellikle ihtiyacı karşılayabilecek şekilde planlanması gereken Merkezefendi ahd güvenlik kamerası ürün kalite belgeleri ile tüm ihtiyaçlara cevap verebilmektedir. Çeşitli kompenetlerin Türkiye' de toplanması ve birleştirilmesi ile üretimi sağlanan Merkezefendi ahd güvenlik kamerası istikrarlı çalışan yazılımlarıyla kalite ve üstün performansı sayesinde, güvenlik sistemleri arasında en çok tercih edilen ürün olmaktadır.

Merkezefendi güvenlik kamerası tesleri

Merkezefendi Güvenlik Kamerası Gece Görüş Özelliği ve Ses Kayıt Özelliği

Merkezefendi ahd güvenlik kamerası gece görüş özelliği ile, gece vakitlerinde de net bir görüntü kaydı almak mümkün. Merkezefendi ve çevre bölgelerine kargo bedava olarak hizmet veren firmamız gece görüş özelliği kameralar üzerinde bulunan ledlerin, karanlık ortamın algılanması ile devreye girer. Bu Merkezefendi kamera sistemi, sadece görüntü kaydeden bir sistem olmayıp, mikrofon monte edilmesi ile hem sesi hem de görüntüyü aynı anda kaydetme özelliğine sahiptir. Kişi bilgisayar, cep telefonu yada tablet üzerinden sisteme bağlanmak istediğinde, tüm görüntüleri sesli olarak izleme avantajı elde etmektedir.

Merkezefendi kamera güvenlik sistemi