İnebolu ve çevresine kargo ile hizmet veren firmamız Türkiye' deki fabrikasında üretim ve italat yapmakta olan Adetaş Yapı firması, İnebolu güvenlik kamerası sistemleri yerli malı üretime dayalı olması ile, diğer bir çok ithalatçı firmalara nazaran bir adım öndedir. İnebolu ve çevresine kargo ile hizmet veren firmamız üretilen tüm ürünler yeri malı belgelerine sahiptir. İnebolu güvenlik kamerası sistemleri hastane, üniversite, okul ya da tüm kamu projelerinde istenilmekte olan yerli malı şartlarını karşılayabilen firma, montajcıları ile bayilerine büyük avantajlar sağlamaktadır.İnebolu güvenlik kamerası yerli malı belgesine sahip olması sayesinde güvenlik sistemleri projelerinde çıkartılmış olan tüm şartnameler ile tam uyumludur. İnebolu ve çevresine kargo ile hizmet veren ve Türkiye' de güvenlik sistemleri ithalatçısı olarak öncü bir firma olan Adetaş Yapı, tamamen Türkiye' de üretim yapmaktadır.

İnebolu güvenlik kamerası

İnebolu Güvenlik kamerası Sistemleri Hakkında Bilenmesi Gerekenler

İnebolu güvenlik kamerası sistemleri en önemli elektronik sistemlerden biridir. Bu sistemlerin en büyük özelliği caydırıcı bir yapıya sahip olması ve iş yeri, ofis, ev, otopark, site, çiftlik ve kamu kuruluşlarında olası tehlikelere karşı, kişilerin durumdan haber olmasını ve bilgilenmesini sağlamaktır. İnebolu güvenlik kamerası sistemleri yalnızca güvenlik kamerası olarak kullanılmasının yanı sıra, denetleme amacıyla da kullanılabilmektedir. Bu sayede bulunulan yerde güvenli bir ortamın sağlandığına dair inanç da kuvvetlenmektedir. İnebolu güvenlik kamerası kişilerin belirledikleri sürelere göre ya da süresiz olarak 7 gün 24 saat geceli gündüzlü hiç duraklamadan kayıt yapabilme özelliğine sahiptir. Kayıt süreleri, kayıt cihazının içerisinde bulunan HDD ve kameranın üstün çözünürlüğüne bağlıdır. İnebolu güvenlik kamerası ile kayıtların yedeğini, cihaza bağlanacak bir USB bellek ile, akıllı cep telefonları, bilgisayar ve tabletlerden internet aracılığı ile almak mümkündür.

İnebolu güvenlik kamera sistemleri

İnebolu Güvenlik Sistemleri Ürün Kalitesi

Adetaş Yapı firmasına ait bir çok marka bulunmaktadır. İnebolu ahd güvenlik kamerası ile DVR kayıt cihazları en üst seviyede cihazlardır. Bu ürünler büyük projeler için ya da üst seviye ürün isteyen müşteriler için üstün kalite ile üretilmiştir. Tüm güvenlik sistemlerinde kablosuz alarm sistemi ile kablolu alarm sistemi mevcuttur. İnebolu ahd güvenlik kamerası güvenlik ihlallerini engellemek için kullanılmakta olan CCTV yada diğer kullanımıyla güvenlik kamera sistemleri, hayatın bir parçası haline gelmiştir. İnebolu ve çevre bölgelerine kargo bedava olarak hizmet veren firmamız özellikle ihtiyacı karşılayabilecek şekilde planlanması gereken İnebolu ahd güvenlik kamerası ürün kalite belgeleri ile tüm ihtiyaçlara cevap verebilmektedir. Çeşitli kompenetlerin Türkiye' de toplanması ve birleştirilmesi ile üretimi sağlanan İnebolu ahd güvenlik kamerası istikrarlı çalışan yazılımlarıyla kalite ve üstün performansı sayesinde, güvenlik sistemleri arasında en çok tercih edilen ürün olmaktadır.

İnebolu güvenlik kamerası tesleri

İnebolu Güvenlik Kamerası Gece Görüş Özelliği ve Ses Kayıt Özelliği

İnebolu ahd güvenlik kamerası gece görüş özelliği ile, gece vakitlerinde de net bir görüntü kaydı almak mümkün. İnebolu ve çevre bölgelerine kargo bedava olarak hizmet veren firmamız gece görüş özelliği kameralar üzerinde bulunan ledlerin, karanlık ortamın algılanması ile devreye girer. Bu İnebolu kamera sistemi, sadece görüntü kaydeden bir sistem olmayıp, mikrofon monte edilmesi ile hem sesi hem de görüntüyü aynı anda kaydetme özelliğine sahiptir. Kişi bilgisayar, cep telefonu yada tablet üzerinden sisteme bağlanmak istediğinde, tüm görüntüleri sesli olarak izleme avantajı elde etmektedir.

İnebolu kamera güvenlik sistemi