Aksu / Antalya ve çevresine kargo ile hizmet veren firmamız Türkiye' deki fabrikasında üretim ve italat yapmakta olan Adetaş Yapı firması, Aksu / Antalya güvenlik kamerası sistemleri yerli malı üretime dayalı olması ile, diğer bir çok ithalatçı firmalara nazaran bir adım öndedir. Aksu / Antalya ve çevresine kargo ile hizmet veren firmamız üretilen tüm ürünler yeri malı belgelerine sahiptir. Aksu / Antalya güvenlik kamerası sistemleri hastane, üniversite, okul ya da tüm kamu projelerinde istenilmekte olan yerli malı şartlarını karşılayabilen firma, montajcıları ile bayilerine büyük avantajlar sağlamaktadır.Aksu / Antalya güvenlik kamerası yerli malı belgesine sahip olması sayesinde güvenlik sistemleri projelerinde çıkartılmış olan tüm şartnameler ile tam uyumludur. Aksu / Antalya ve çevresine kargo ile hizmet veren ve Türkiye' de güvenlik sistemleri ithalatçısı olarak öncü bir firma olan Adetaş Yapı, tamamen Türkiye' de üretim yapmaktadır.

Aksu / Antalya güvenlik kamerası

Aksu / Antalya Güvenlik kamerası Sistemleri Hakkında Bilenmesi Gerekenler

Aksu / Antalya güvenlik kamerası sistemleri en önemli elektronik sistemlerden biridir. Bu sistemlerin en büyük özelliği caydırıcı bir yapıya sahip olması ve iş yeri, ofis, ev, otopark, site, çiftlik ve kamu kuruluşlarında olası tehlikelere karşı, kişilerin durumdan haber olmasını ve bilgilenmesini sağlamaktır. Aksu / Antalya güvenlik kamerası sistemleri yalnızca güvenlik kamerası olarak kullanılmasının yanı sıra, denetleme amacıyla da kullanılabilmektedir. Bu sayede bulunulan yerde güvenli bir ortamın sağlandığına dair inanç da kuvvetlenmektedir. Aksu / Antalya güvenlik kamerası kişilerin belirledikleri sürelere göre ya da süresiz olarak 7 gün 24 saat geceli gündüzlü hiç duraklamadan kayıt yapabilme özelliğine sahiptir. Kayıt süreleri, kayıt cihazının içerisinde bulunan HDD ve kameranın üstün çözünürlüğüne bağlıdır. Aksu / Antalya güvenlik kamerası ile kayıtların yedeğini, cihaza bağlanacak bir USB bellek ile, akıllı cep telefonları, bilgisayar ve tabletlerden internet aracılığı ile almak mümkündür.

Aksu / Antalya güvenlik kamera sistemleri

Aksu / Antalya Güvenlik Sistemleri Ürün Kalitesi

Adetaş Yapı firmasına ait bir çok marka bulunmaktadır. Aksu / Antalya ahd güvenlik kamerası ile DVR kayıt cihazları en üst seviyede cihazlardır. Bu ürünler büyük projeler için ya da üst seviye ürün isteyen müşteriler için üstün kalite ile üretilmiştir. Tüm güvenlik sistemlerinde kablosuz alarm sistemi ile kablolu alarm sistemi mevcuttur. Aksu / Antalya ahd güvenlik kamerası güvenlik ihlallerini engellemek için kullanılmakta olan CCTV yada diğer kullanımıyla güvenlik kamera sistemleri, hayatın bir parçası haline gelmiştir. Aksu / Antalya ve çevre bölgelerine kargo bedava olarak hizmet veren firmamız özellikle ihtiyacı karşılayabilecek şekilde planlanması gereken Aksu / Antalya ahd güvenlik kamerası ürün kalite belgeleri ile tüm ihtiyaçlara cevap verebilmektedir. Çeşitli kompenetlerin Türkiye' de toplanması ve birleştirilmesi ile üretimi sağlanan Aksu / Antalya ahd güvenlik kamerası istikrarlı çalışan yazılımlarıyla kalite ve üstün performansı sayesinde, güvenlik sistemleri arasında en çok tercih edilen ürün olmaktadır.

Aksu / Antalya güvenlik kamerası tesleri

Aksu / Antalya Güvenlik Kamerası Gece Görüş Özelliği ve Ses Kayıt Özelliği

Aksu / Antalya ahd güvenlik kamerası gece görüş özelliği ile, gece vakitlerinde de net bir görüntü kaydı almak mümkün. Aksu / Antalya ve çevre bölgelerine kargo bedava olarak hizmet veren firmamız gece görüş özelliği kameralar üzerinde bulunan ledlerin, karanlık ortamın algılanması ile devreye girer. Bu Aksu / Antalya kamera sistemi, sadece görüntü kaydeden bir sistem olmayıp, mikrofon monte edilmesi ile hem sesi hem de görüntüyü aynı anda kaydetme özelliğine sahiptir. Kişi bilgisayar, cep telefonu yada tablet üzerinden sisteme bağlanmak istediğinde, tüm görüntüleri sesli olarak izleme avantajı elde etmektedir.

Aksu / Antalya kamera güvenlik sistemi